Görevleri yerine getirerek ve soruları cevaplayarak “Uzman” pozisyonuna kadar yükselebilir, Turkcell ailesinin bir parçası olabilirsin. Her bölümü yapabildiğince hızlı ve dikkatli oyna. Can topla, itemleri biriktir ve sorulara zaman dolmadan cevap vererek yarışa ön sıralarda katıl.

Turkcell Kariyer Yolu

Android, iOS

Sanal gerçeklik teknolojisi kullanılarak hazırlanmış “eczacılık öğrencilerine”, “eczacılara” ve “ilaç sektörü profesyonellerine” yönelik simülasyonları içerisinde barındıran, eğitim çözüm ortağı olan üniversitelerle birlikte geliştirilen eğitim programları sayesinde sektöre..

Farma VR

Android, iOS

Karşınızda diğer varyasyonlarından farklı olarak bir turist rehberi uygulaması Hina. Tüm mekanlar, restoranlar, yerler gerçek olup tarafımızca toplanmıştır. İstanbul içerisinde gitmek istediğiniz tüm yerleri haritamızdan seçerek veya bir arama başlatarak yol tarifi ve detaylı bilgi..

Hina

Android, iOS, WEB

Dünyanın en büyük Da Vinci eserleri müzesi, İstanbul gösterimi için geliştirilen, 1600’ lü yıllarda İstanbul yarımadası üzerinde tarihi yapılar sanal olarak 3 boyutlu uçuş deneyimi üstelik Da Vinci uçuş makinasını ile. Muhteşem deneyimi kaçırmayın sizde biletinizi tükenme..

DA VINCI VR

Android, iOS

Arcade kategorisi 2D oyun

Mode Of Chickpea

Android, iOS

Yemek tarifi uygulaması

biCheff

Android, iOS

Flappy bird türevi arcade 2D oyun

Bouncy Bee

Android, iOS

Donanımsal performans iyileştirme ve test

Testerpir Benchmark

Android

Spor merkezi üye takip sistemi

Fitinn

WEB

Kimyasal ürünler satış ve tanıtım sitesi

Thorex Kimya

WEB

CV ve iş arama sistesi

Talentown

WEB

Kimyasal ürünler satış ve tanıtım sitesi

Asaykim

WEB

Vinç satış ve pazarlama sistemi

Baba Saez

WEB

Kule vinç satış ve pazarlama sistemi

FS Kule Vinç

WEB